FirstClass mobilaus kliento programa print
2011-07-26 12:08


appM.jpgWaterloo, ON – 2009 liepos 20 d. - „OpenText“ (NASDAQ: OTEX, TSX: OTC), įmonių skaitmeninio turinio valdymo (ECM) sistemų lyderė, pranešė, kad programą FirstClass Mobile jau galima laisvai parsisiųsti iš „App Store“.  

Programa FirstClass Mobile mobilius įrenginius iPhone ir iPad papildo plačia gama savybių, leidžiančių vartotojams naudotis pranešimų ir komandinio darbo paslaugomis praktiškai iš bet kur ir bet kada.

Naudodami FirstClass Mobile vartotojai gali saugiai prisijungti prie bet kurio FirstClass serverio iš savo iPhone arba iPad, naudotis informacija, esančia FirstClass darbalaukyje, įskaitant elektroninį paštą, nuorodas ir bendradarbiavimo erdvių turinį. FirstClass Mobile išnaudoja nuostabias iPhone ir iPad galimybes naudotis ir dalintis garso ir vaizdo failais, rodyti ekrane ar siųsti nuotraukas. Vartotojai taip pat gali naudotis savo FirstClass kalendorium ir kontaktais, tarp FirstClass ir mobilaus įrenginio sichronizuojamais per ActiveSync®.

"Mes tikrai džiaugiamės FirstClass Mobile programa įrenginiams iPhone ir iPad, nes ji turi didelę reikšmę mūsų darbuotojams ir studentams" sako Keitas Pomeroy, Olentangy School District (JAV Ohajo valstija) technologijos direktorius. "FirstClass Mobile leis mums naudotis iPhone ir iPad vykdant mūsų misiją palengvinti mokymąsi kiekvienam studentui, kas, mūsų nuomone, yra vienas iš svarbiausių tikslų mokymosi infrastruktūros požiūriu išplečiant klases į internetinę aplinką."

FirstClass Mobile programą nemokamai galima parsisiųsti iš „App Store“ su iPhone arba iPad arba iš www.itunes.com/appstore/.


 
Jūsų komentaras: