Kalendoriai print
2016-05-11 19:08

Asmeniniai, grupių ir resursų kalendoriai

20110509_234721_0.png
OpenText FirstClass® asmeninių ir grupinių kalendorių pagalba galima efektyviai valdyti savo, grupių ar visos organizacijos laiką, patalpų, resursų išteklius, tarpusavio bendravimą. FirstClass kalendorius leidžia:
  • įvairias atvaizdavimo formas, įskaitant savaitės, mėnesio ar lankstų kelių dienų režimą
  • galimybę leisti kitiems vartotojams matyti ir/ar pildyti kalendorių
  • dalyvių ir resursų įtraukimą, įvertinant jų prieinamumą, įvykių persidengimų sprendimą. Tokių įvykių įrašai atsiranda visų dalyvių ir resursų kalendoriuose
  • kartotinius renginius, formatuotą tekstą, failų ir laiškų prikabinimą.

Asmeniniai ir grupių kalendoriai

OpenText FirstClass® padaro laiko valdymą lengvu užsiėmimu. Kalendoriaus įvykiai, susitikimai, darbai yra pilnaverčiai  FirstClass objektai, kas leidžia aprašymui naudoti stilizuotą tekstą (pvz. dienotvarkė) prikabinti failus (pvz. prezentacijas, ataskaitas) ir el. laiškus (kaip pvz. nuorodas).
FirstClass grupės savo darbams organizuoti gali naudoti bendrus kalendorius, sužymėti organizacijos ar grupės įvykius, darbų grafikus. Grupių kalendoriai turi visas asmeninių kalendorių savybes. Priedo, grupės nariai pagal suteiktas teises gali peržiūrėti, kurti įvykius ir darbus, kopijuoti juos į savo kalendorių ar net skelbti kalendorių internete.

Kalendorių apjungimas (punch-through) - tai galimybė matyti kelis kalendorius vienu metu. Galimų kalendorių sąraše galima pasirinkti, kuriuos ir kokia spalva norima matyti. Kiekvienas vartotojas bet kurį jam prieinamą grupinį kalendorių gali apjungti su savo asmeniniu.

Asmeninis užduočių valdymas

Kalendoriai turi evektyvią priminimų sistemą. Įvykių ar darbų terminų priminimai prisijungusiems vartotojams pateikiami atsidarančio lango pagalba arba arba el. žinute, kurią galima nukreipti į savo SMS arba pranešimų gaviklį.

Išteklių kalendoriai

Tiesiai iš asmeninio ar grupinio kalendoriaus galima užsisakyti patalpas ar įrenginius, iš karto matant, ar kitos grupės nėra jau rezervavosios jų saviems renginiams. Išteklių kalendoriuose įrašus gali daryti tiek kalendoriaus moderatorius, tiek kiti vartojai užsisakydami resursus.

Sinchronizacija

Vartotojai gali sinchronizuoti asmeninį kalendorių su mobilių įrenginių kalendoriais. Sinchronizacija galima SyncML® arba ActiveSync® protokolais.

Susipažinkite plačiau, ką galima nuveikti su FirstClass kalendoriais (angl.).
 
Jūsų komentaras: