FirstClass architektūra print
2012-12-16 16:41

Klientas - serveris sistema

OpenText FirstClass® yra integruotas programų rinkinys, skirtas bendravimui, bendradarbiavimui ir keitimuisi žiniomis mokslo ir verslo aplinkoje. Sistema realizuota kaip klientas - serveris sistema.

20110503_142734_0.jpgVartotojų darbui skirta labai patogi FirstClass kliento programa Windows, Linux arba Macintosh operacijų sistemoms. Taip pat palaikomos Apple iPhone, iPad ir RIM BlackBerry, Android mobiliųjų įrenginių platformos - jiems sukurtos specialios kliento programos. Kiti vartotojai, arba vartotojai neįsidiegę nemokamų FirstClass kliento programų, sistema gali naudotis jungdamiesi standartinėmis interneto naršyklėmis.

OpenText FirstClass® serveris įdiegiamas bet kuriame Jūsų tinklo Microsoft Windows, Linux arba Macintosh OS X platformos kompiuteryje. Vartotojai prie jo gali prisijungti pasinaudodami IPX, AppleTalk, TCP/IP, UDP/IP protokolais, Telnet’u arba modemu. Tai reiškia, kad FirstClass galima naudoti bet kokios konfiguracijos šiuolaikiniame tinkle. Kadangi palaikomi visi bendri internetinio el. pašto protokolai (HTTP, HTTPS, POP3, IMAP4, MAPI, WebDAV...), vartotojai turi vienodai gerą ryšį ir su sėdinčiais toje pat patalpoje ir su kolegomis visame pasaulyje.

Sistema veikia ir kaip SMTP, WWW, FTP, LDAP serveris. Patogus kopijų darymas (integruotas mirror)... ir daug kitų funkcijų. Sistemoje integruotos vartotojų katalogo sistema (LDAP) bei laiškų ir diskusijų įrašų archyvavimo sistema.

FirstClass Application Services posistemė leidžia kurti duomenų bazių valdymo programas.

 
Jūsų komentaras: